Usuń cellulit

WONDER® ///  piękne ciało bez cellulitu
Wonder® to ekskluzywny system modelowania ciała i poprawy kondycji skóry. Działając na tkankę tłuszczową eliminujemy depozyty i likwidujemy jego nieregularne struktury poprawiając finalnie wygląd zewnętrzny skóry.

Likwidując cellulit uzyskasz wyjątkowo jędrną i zdrową skórę. Dodatkowo działając na mięśnie uzyskasz intensywny ich wzrost i wzmocnienie siły.

Wiemy jak trudno jest pozbyć się cellulitu dlatego działamy wyjątkowo intensywnie w krótkich sesjach. Zaawansowany inteligentny program Cellulite dedykowany specjalnie do tego wykona całą ciężką pracę za Ciebie bez twojego wysiłku.

 

WONDER® ///  idealnie gładka skóra

Stymulacja wywołana przez emisję energii elektromagnetycznej Wonder® sterowana za pomocą inteligentnego oprogramowania i dopasowana indywidualnie dopasowując obciążenie do usuwania cellulitu.

Opracowane są zalecane parametry i programy zabiegów dedykowane dla planowanego celu.

Cellulite – program poprawiający jakość skóry

Dedykowany ekskluzywny zabieg wpływający pozytywnie na naczynia krwionośne, który skutecznie redukuje stopień cellulitu. Znacznie poprawia jakość i wygląd skóry usuwając efekt pomarańczowej skórki. Specjalny program zwiększający przepływ krwi i rozwijający sieć naczyń włosowatych mięśni. Zabieg znacząco poprawia nawadnianie i dotlenienie.

WONDER® ///  teraz cellulit to nie problem!