Nowość dla medycyny estetycznej

Nowa wyjątkowa technologia WONDER® dla medycyny estetycznej

Technologia HIEMS oparta jest na skoncentrowanej energii elektromagnetycznej z selektywną elektrostymulacją MYO o wysokiej intensywności. Jest najszybszym, bezpiecznym i skutecznym sposobem na uzyskanie pięknego i zdrowego ciała w rekordowym czasie. Dwie krótkie cotygodniowe sesje trwające tylko 25 minut zapewnią wyjątkowo intensywny trening. Jednocześnie można bez wysiłku aktywować do czterech ważnych grup mięśni poddając je impulsom do 36000 skurczów. Będzie to odpowiednik kilku godzin konwencjonalnych ćwiczeń.

Wonder® jest stymulatorem trwałej i szybkiej utraty wagi, budowy mięśni, spalania tłuszczu, redukcji cellulitu, odmładzania i rehabilitacji.

Nowa estetyczna procedura budowania mięśni za pomocą systemu Wonder® jest kompleksowym rozwiązaniem, które na stałe buduje i wzmacnia tkankę mięśniową wzmacniając ciało w naturalny i trwały sposób z użyciem nowoczesnej technologii. Dzięki maksymalnie 2 sesjom tygodniowo uzyskasz trwałe rezultaty i osiągając je znacznie szybciej.

WONDER® Double Action

System Wonder® korzysta z dwóch aktywnych specjalnie zaprojektowanych i skonstruowanych paneli elektromagnetycznych aby dostarczyć maksymalne impulsy o wysokiej intensywności aktywujące tkanki mięśniowe.

High Intensity Electromagnetic Emission

Intensywne impulsy elektromagnetyczne wysokiej wartości indukcji magnetycznej równej 2 Tesla wytwarzają intensywną i głęboką wibrację włókien mięśniowych. Powoduje to zmniejszenie stanu zwłóknienia i przygotowanie ich do nadmiernego pobudzenia.

Focused and Selective MYO Electrostimulation

Emisja impulsów Wonder koncentruje się tkance mięśniowej ciała. Mięśnie intensywnie pracują w wyniku mikro skurczy pod wpływem impulsu elektromagnetycznego. Skupione impulsy Wonder® kurczą je do 36 000 razy w krótkim czasie 25 min powodując wyjątkowo intensywną stymulację pobudzając do hipertrofii.

WONDER® Intelligent Software

Muscle Hypertrophy – inteligentny program wzmacniania mięśni

Wprowadza krótkie impulsy energii bez ryzykownych lub gwałtownych ruchów związanych z konwencjonalnym treningiem siłowym. Powoduje zwiększenie czystej siły mięśni i odporności na zmęczenie, budując wolnokurczliwe włókna mięśniowe.

 

Muscle Definition – indywidualny program rzeźbienia mięśni

Planowany do kontrolowanego rozwoju mięśni i ogólnego rzeźbienia sylwetki. Wskazany specjalnie do spalania tłuszczu, zwiększenia przepływu krwi, rozgrzania tkanki mięśniowej i przyspieszenia wszystkich niezbędnych reakcji w celu uzyskania najbardziej skutecznego skurczu mięśni. Polecany dla osób, które planują spalić tkankę tłuszczową oraz dla osób, które chcą jednocześnie rozwinąć mięśnie. Balansuje wskaźnik masy ciała (BMI) i znacznie zwiększa metabolizm ciała.

 

Cellulite – program poprawiający jakość skóry

Dedykowany ekskluzywny zabieg wpływający pozytywnie na naczynia krwionośne, który skutecznie redukuje stopień cellulitu. Znacznie poprawia jakość i wygląd skóry usuwając efekt pomarańczowej skórki. Specjalny program zwiększający przepływ krwi i rozwijający sieć naczyń włosowatych mięśni. Zabieg znacząco poprawia nawadnianie i dotlenienie.

 

Recovery – program regeneracji osłabionych mięśni

Program planowo wytwarza delikatne drgania mięśni, aby ułatwić regenerację po zmęczeniu mięśni aby pomóc odzyskać ich siłę po treningach i wyczerpujących zawodach. Skierowany dla osób po kontuzjach oczekujących szybszego przywracania ich pełnej funkcjonalności. Wykorzystywany przy problemach z poruszaniem się, czy też chorób kości lub mięśni. Doskonale sprawdza się także dla korekcji wad postawy, usuwaniu dolegliwości bólowych, leczeniu dekompensacji.

 

Zalety technologiczne WONDER®

Intensywne oddziaływanie bez wysiłku

Technologia Wonder® dla medycyny estetycznej w ekskluzywny sposób pozwala wyjątkowo zadbać o ciało dla zdrowej i perfekcyjnej formy. Wykorzystuje nowoczesną technologię mikroelektroniki i intensywną metodę elektrostymulacji mięśni. Jednocześnie aktywowane są aż cztery wybrane grupy mięśni. Każdy trening wywołuje intensywną pracę mięśni nawet 36 000 skurczów w jednej 25 min sesji. Jest to odpowiednik kilku godzin siłowych ćwiczeń. Wszystko to bez wkładania wysiłku fizycznego!

Najszerszy zakres parametrów

Najnowocześniejsza technologia Wonder® pozwala profesjonalistom precyzyjnie regulować parametry impulsu w bardzo szerokim zakresie, będąc unikalnym urządzeniem, które osiąga nawet 600 ms. W zależności od specjalizacji estetycznej, sportowej lub rehabilitacyjnej, Wonder® pozwala praktykom ustalić parametry techniczne, takie jak częstotliwość, głębokość, intensywność, wrażenia, czas relaksacji lub czas skurczu.

Bezprzewodowe sterowanie z tabletu

Lekkie ekskluzywne urządzenie z komfortowym wyposażeniem, proste oprogramowanie indywidualnie dopasowane z opracowanymi programami zabiegów do różnych oczekiwań. Wdrażamy w medycynie estetycznej postępy w dziedzinie mikroelektroniki, wygodne technologie bezprzewodowe i najbardziej innowacyjną informatykę połączoną z innowacyjną aktywacją mięśni. Wonder® łatwo kontrolować za pomocą tabletu w dłoni. Stała precyzyjna kontrola zabiegu monitorując przez cały czas stan użytkownika, ustalony program, intensywność, czas trwania zabiegu.

Nieinwazyjny bezdotykowy zabieg

ElectrowearTM to zestaw bielizny do noszenia podczas sesji Wonder®. Ściśle przystosowany komfortowy do użytku osobistego, gwarantuje doskonałą higienę, a jego nieprzezroczyste obszary szanują prywatność użytkownika podczas zabiegu. Unikalny skład bielizny ElectrowearTM zapewnia doskonałą przewodność i szybkość przenikania emisji do tkanek.

 

WONDER ///  dla wyjątkowych – osiągniesz więcej

Zbuduj mięśnie ///  Unieś pośladki ///  Spalaj tłuszcz ///  Usuń cellulit