TECHNOLOGIA WONDER BODY®

Światowa nowość i innowacja dla profesjonalistów

NAJSILNIEJSZE NA ŚWIECIE MODELOWANIE

WONDER BODY® to światowa nowość i innowacja dla profesjonalistów jak Ty prowadzących gabinet beauty. To jedyny system do kompleksowego modelowania sylwetki. Technologia HIEMS emituje dwie siły oddziaływania o uznanej skuteczności: Skupiona Emisja Pola Elektromagnetycznego i Myo Selektywna Elektrostymulacja. Podczas 25 min sesji wytwarza rekordowe 52 000 impulsów wywołujących ćwiczenia mięśni dając niespotykaną skuteczność.

BEZPIECZEŃSTWO

WONDER BODY® jest nie tylko nieinwazyjny ale także nie podgrzewa tkanki termicznie. Jest całkowicie bezpieczny i przebadany. Będąc bezpośrednim producentem spełniamy najwyższe standardy i normy jakości europejskie UNE-EN 60335-1: 2012 oraz UNE-EN 62233: 2009, EN 60335-1: 2012, EN 62233:2008, IEC 60335-1: 2010 informując użytkowników naszego urządzenia o całkowitym bezpieczeństwie i niewątpliwej skuteczności osiągając udowodnione rezultaty zabiegów.

SKUTECZNOŚĆ INNOWACJI

Innowacja WONDER BODY® skutecznie odchudza, ujędrnia i modeluje ciało Twoich klientek. Rzeźbimy całe ciało bez wykonywania ćwiczeń fizycznych w niezwykle skuteczny i szybki sposób. Rozwiązujemy rozpowszechniony problem cywilizacyjny zwiększonej tkanki tłuszczowej oraz zmniejszonej aktywności i siły mięśni.

JAK DZIAŁA WONDER BODY®

Wywołujemy intensywne spalanie tkanki tłuszczowej i przyśpieszony metabolizm dzięki stymulowanej pracy mięśni. Impulsowo aktywujemy skurcze super maksymalne skuteczniejsze niż podczas ćwiczeń fizycznych. Efekt intensywnych bodźców jest oczywisty, widoczny i odczuwalny podczas zabiegu. Energia przechowywana w tkance tłuszczowej jest spalana w procesie wzmacniania mięśni.

WONDER ĆWICZY ZA CIEBIE

Jeden zabieg to 52000 ćwiczeń mięśni w 25 min, który zastępuje 3 godziny na siłowni. Najsilniejsza na świecie technologia HIEMS głęboko oddziałuje na mięśnie szybko kurczliwe i wolno kurczliwe. Powoduje pobudzenie metabolizmu spalając nawet 500 kcal w ciągu 72 godzin po zabiegu. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie jednocześnie intensywnie spalając tłuszcz.

ŚWIATOWA JAKOŚĆ

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem dlatego od lat prowadzimy badania rozwijając naszą technologię we własnym ośrodku w Madrycie. Wszystkie elementy technologii HIMES są wyprodukowane w Hiszpanii aby mieć pewność monitorując najwyższy standard i dostarczać sprzęt najwyższej klasy.

INTELIGENTNE PROGRAMY ZABIEGÓW

Do dyspozycji dla Ciebie są zalecane parametry i gotowe programy. Łatwo uzyskasz indywidualne cele Twoich Klientów jak spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała, wzmocnienie mięśni czy usunięcie cellulitu. Zabieg jest przeprowadzany w technologii bezkontaktowej i sterowany przy niewielkim wsparciu operatora dla dopasowania intensywności.

BEZPRZEWODOWE STEROWANIE TABLETEM

WONDER BODY® łatwo kontrolować za pomocą tabletu w dłoni. Nowoczesne urządzenie z komfortowym wyposażeniem i proste oprogramowanie z indywidualnymi programami jest przygotowane do osobistych oczekiwań. Wdrażamy w medycynie estetycznej postępy w dziedzinie mikroelektroniki, wygodne technologie bezprzewodowe i najbardziej innowacyjną informatykę połączoną z innowacyjną aktywacją mięśni. Stała kontrola pozwala monitorować stan użytkownika, ustalony program, intensywność, czas trwania.

ZABIEG TAKŻE BEZ TWOJEGO WYSIŁKU

Łatwość pracy w profesjonalnym ciągłym zastosowaniu daje Ci komfort przez kolejne zabiegi. Bez wysiłku i z przyjemnością przeprowadzisz perfekcyjny zabieg. Dzięki temu łatwo skupić się na obsłudze Klienta i indywidualnych oczekiwaniach. Lżejsza praca daje niezwykły komfort i satysfakcję.

SZEROKI ZAKRES PARAMETRÓW

Umożliwiamy Tobie jako profesjonaliście precyzyjnie regulować parametry impulsu w bardzo szerokim zakresie. Indywidualnie dopasowany zabieg daje więcej możliwości i spełnia personalne oczekiwania Klientów. Zarówno dla osób nieaktywnych jak i wysportowanych łatwo dobrać intensywność zabiegu. W zależności od specjalizacji estetycznej, sportowej lub rehabilitacyjnej, WONDER BODY® pozwala ustalić najlepsze parametry regulując częstotliwość, głębokość, intensywność, moc, czas skurczu i relaksacji.

NOWA TECHNOLOGIA HIEMS