TECHNOLOGIA

WONDER® to światowa nowość i innowacja dla profesjonalistów

NAJSILNIEJSZE NA ŚWIECIE MODELOWANIE

WONDER® to światowa nowość i innowacja dla profesjonalistów jak Ty prowadzących gabinet beauty. To jedyny system do nieinwazyjnego kompleksowego modelowania sylwetki. Technologia HIEMS emituje dwie siły oddziaływania o uznanej skuteczności: Skupiona Emisja Pola Elektromagnetycznego i Myo Selektywna Elektrostymulacja. Podczas 25 min sesji wytwarza rekordowe 36 000 impulsów wywołujących ćwiczenia mięśni.

BEZPIECZEŃSTWO

WONDER® jest nie tylko nieinwazyjny ale także nie podgzewa tkanki termicznie. Jest całkowicie bezpieczny i przebadany. Będąc bezpośrednim producentem spełniamy najwyższe standardy i normy jakości europejskie UNE-EN 60335-1: 2012 oraz UNE-EN 62233: 2009, EN 60335-1: 2012, EN 62233:2008, IEC 60335-1: 2010 informując użytkowników naszego urządzenia o całkowitym bezpieczeństwie i niewątpliwej skuteczności osiągając udowodnione rezultaty zabiegów.

SKUTECZNOŚĆ INNOWACJI

Innowacja WONDER® skutecznie odchudzi, ujędrni i modeluje ciało Twoich klientek. Rzeźbimy całe ciało bez wykonywania ćwiczeń fizycznych w niezwykle skuteczny i szybki sposób. Rozwiązujemy rozpowszechniony problem cywilizacyjny zwiększonej tkanki tłuszczowej oraz zmniejszonej aktywności i siły mięśni.

JAK DZIAŁA WONDER®

Wywołujemy intensywNe spalanie tkanki tłuszczowej i przyśpieszony metabolizm dzięki stymulowanej pracy mięśni. Impulsowo aktywujemy skurcze super maksymalne skuteczniejsze niż podczas ćwiczeń fizycznych. Efekt intensywnych bodźców jest oczywisty, widoczny i odczuwalny podczas zabiegu. Energia przechowywana w tkance tłuszczowej jest spalana jako paliwo w procesie wzmacniania mięśni.

WONDER ĆWICZY ZA CIEBIE

Jeden zabieg to 36000 ćwiczeń mięśni w 25 min, który zastępuje 3 godziny na siłowni. Najsilniejsza na świecie technologia HIEMS głęboko oddziałuje na mięśnie szybko kurczliwe i wolno kurczliwe. Powoduje pobudzenie metabolizmu spalając nawet do 1500 kcal w ciągu 72 godzin po zabiegu. WONDER® sprawia, że mięśnie się wzmacniają jednocześnie spalając intensywnie tłuszcz.

ŚWIATOWA JAKOŚĆ

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem dlatego od lat prowadzimy badania rozwijając naszą technologię we własnym ośrodku w Madrycie. Wszystkie elementy technologii HIMES są wyprodukowane w Hiszpanii aby mieć pewność monitorując najwyższy standard i dostarczać sprzęt najwyższej klasy.

NOWA TECHNOLOGIA HIEMS

WONDER® Double Action
Wykorzystujemy dwa rewolucyjne, specjalnie zaprojektowane i skonstruowane systemy elektromagnetyczne zawarte w technologii HIEMS, aby dostarczać super maksymalne impulsy o wysokiej intensywności, które wpływają na tkanki mięśniowe i spalają tłuszcz.
High Intensity Electromagnetic Emission
WONDER® emituje elektromagnetyczne impulsy osiągając indukcje do 2 Tesla, wytwarza intensywne i głębokie wibracje włókien mięśniowych. Powoduje to ich rozdzielenie, zmniejszając stan zwłóknienia i przygotowuje mięśnie do następującego później maksymalnego pobudzenia.
Focused and Selective MYO Electrostimulation
WONDER® skupia się na mięśniach zamiast na tłuszczu. Mięśnie kurczą się tylko pod wpływem impulsu elektrycznego. Silna i skupiona elektrostymulacja WONDER® napina mięśnie aż 36 000 razy podczas 25-min sesji powodując intensywną stymulację pobudza do hipertrofii czyli wzmocnienia.

INTELIGENTNE PROGRAMY ZABIEGÓW

Do dyspozycji dla Ciebie są zalecane parametry i gotowe programy. Łatwo uzyskasz indywidualne cele Twoich Klientów jak spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała, wzmocnienie mięśni czy usunięcie cellulitu. Zabieg jest przeprowadzany w technologii bezkontaktowej i sterowany przy niewielkim wsparciu operatora dla dopasowania intensywności.

PROGRAM DEFINITION - dla spalania tkanki tłuszczowej

Polecany do modelowania sylwetki aby szybko spalić tkankę tłuszczową. Balansuje wskaźnik masy ciała (BMI) i znacznie przyśpiesza metabolizm ciała. Wskazany specjalnie do spalania tłuszczu, zwiększając przepływ krwi, rozgrzewając tkanki mięśniowe i przyspieszając wszystkie niezbędne reakcje w celu uzyskania najbardziej skutecznego skurczu mięśni.

HYPERTROPHY - rzeźbienie mięśni

Wprowadza krótkie impulsy energii bez ryzykownych lub gwałtownych ruchów związanych z konwencjonalnym treningiem siłowym. Powoduje zwiększenie czystej siły mięśni, kondycji i odporności na zmęczenie, rozwijając szybko kurczliwe i wolno kurczliwe włókna mięśniowe. Kształtuje ciało napinając mięśnie poprzez skurcze super maksymalne dociera najgłębiej.

CELLULITE – ujędrnienie i usuwanie cellulitu

Ekskluzywny i skuteczny zabieg wpływający pozytywnie na naczynia krwionośne, który skutecznie redukuje cellulit. Znacznie poprawia jędrność i wygląd skóry usuwając efekt pomarańczowej skórki. Specjalny program zwiększający przepływ krwi i rozwijający sieć naczyń włosowatych mięśni. Zabieg znacząco poprawia mikrokrążenie, nawadnianie i dotlenienie tkanek działając na przyczyny powstawania cellulitu.

RECOVERY – regeneracja

Program planowo wytwarza delikatne drgania mięśni, aby ułatwić regenerację po zmęczeniu mięśni oraz kontuzjach aby pomóc odzyskać ich siłę. Bez obciążeń stawów i ryzyka pozwala szybciej wrócić do sprawności. Wykorzystywany przy problemach z poruszaniem się, czy też urazów mięśni lub kości. Sprawdza się także dla korekcji wad postawy, usuwaniu dolegliwości bólowych, leczeniu dekompensacji.

EXPERT - indywidualny

Tryb Expert pozwala stworzyć własny program dopasowany do indywidualnego oddziaływania na bazie wszystkich dostępnych parametrów. Dedykowany do własnych modyfikacji i stworzenia autorskiego programu zabiegu aby był personalnie dobrany. W łatwy sposób daje nieograniczone możliwości dopasowania odczuć i oczekiwań.

SZEROKI ZAKRES PARAMETRÓW

Umożliwiamy Tobie jako profesjonaliście precyzyjnie regulować parametry impulsu w bardzo szerokim zakresie. Indywidualnie dopasowany zabieg daje więcej możliwości i spełnia personalne oczekiwania Klientów. Zarówno dla osób nieaktywnych jak i wysportowanych łatwo dobrać intensywność zabiegu. W zależności od specjalizacji estetycznej, sportowej lub rehabilitacyjnej, WONDER® pozwala ustalić najlepsze parametry regulując częstotliwość, głębokość, intensywność, moc, czas skurczu i relaksacji.

BEZPRZEWODOWE STEROWANIE TABLETEM

WONDER® łatwo kontrolować za pomocą tabletu w dłoni. Nowoczesne urządzenie z komfortowym wyposażeniem i proste oprogramowanie z indywidualnymi programami jest przygotowane do osobistych oczekiwań. Wdrażamy w medycynie estetycznej postępy w dziedzinie mikroelektroniki, wygodne technologie bezprzewodowe i najbardziej innowacyjną informatykę połączoną z innowacyjną aktywacją mięśni. Stała kontrola pozwala monitorować stan użytkownika, ustalony program, intensywność, czas trwania.

ZABIEG TAKŻE BEZ TWOJEGO WYSIŁKU

Łatwość pracy w profesjonalnym ciągłym zastosowaniu daje Ci komfort przez kolejne zabiegi. Bez wysiłku i z przyjemnością przeprowadzisz perfekcyjny zabieg. Dzięki temu łatwo skupić się na obsłudze Klienta i indywidualnych oczekiwaniach. Lżejsza praca daje niezwykły komfort i satysfakcję.