DAJEMY PRAWDZIWE EFEKTY I ROZWÓJ GABINETU

Jeśli chcesz się cieszyć rozwojem gabinetu i uzyskiwać lepsze efekty by zachwycić klientów spełniając ich marzenia dostaniesz nowe skuteczne narzędzie - WONDER BODY®

WARTOŚCI

W życiu jak i biznesie opieramy się na zasadach i wartościach jakie są dla nas najcenniejsze. Dzielimy się tym co mamy najlepsze. Z dobrymi intencjami i otwartością
kierujemy się do Ciebie dzieląc się tym co jest sprawdzone.

KORZYŚCI KLIENTA

Skupiamy się na Twoich dążeniach i osobistych potrzebach Twoich Klientów.
Chcemy dawać to co przyniesie Ci efekty dlatego wsłuchujemy się poznając twoje cele.

KORZYŚCI KLIENTA

KORZYŚCI KLIENTA

Skupiamy się na Twoich dążeniach i osobistych potrzebach Twoich Klientów.
Chcemy dawać to co przyniesie Ci efekty dlatego wsłuchujemy się poznając twoje cele.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Mając dobre intencje spełniamy obietnice będąc Twoim partnerem i relacji na stałe. Czujemy odpowiedzialność doradzając Tobie na każdym etapie współpracy aby osiągnąć twój cel i satysfakcję.

WYSOKA JAKOŚĆ

WYSOKA JAKOŚĆ

Zobaczysz jakość widząc ją w naszej dbałości o szczegóły i solidność aby stosowane rozwiązania działały i przynosiły efekty. Sami stawiamy sobie wysokie wymagania, które procentują na dłużej i się opłacają.

AMBICJE

AMBICJE

Staramy się o więcej i ciągle doskonalimy nasze technologie oraz obsługę Klientów. Rozwój zawodowy i osobisty jest w naszej naturze dążąc do przekazywania coraz to
lepszych narzędzi i ich optymalnego wykorzystania.

NASZA WIZJA I MISJA

Z najsilniejszą innowacyjną technologią przekazujemy wiedzę i najlepsze praktyki wykorzystując badania i międzynarodowe doświadczenie. Dla Twojego rozwoju wprowadzamy medycynę estetyczną przyszłości.

TWÓJ ROZWÓJ NASZE WSPARCIE

WONDER BODY® - POCZUJESZ SPEŁNIENIE

Napędza nas Twoja satysfakcja oraz radość Twoich klientów. Twoje cele osobiste i biznesowe są naszym dążeniem bo wtedy czujemy się potrzebni i spełnieni. Cieszymy
się wspólnym sukcesem z przyjemnością pomagając dajemy lepsze życie.

WYKORZYSTAJ MOC WONDER BODY® DLA SIEBIE!

DYREKTOR SZKOLEŃ I PRAKTYK

W swojej pracy na co dzień wykorzystuję potencjał technologii Hi-Tech z satysfakcją obserwując efekty także u swoich Klientów. Z przyjemnością dzielę się zdobytym doświadczeniem i wiedzą w umiłowanej dziedzinie.
Manager i specjalistka medycyny estetycznej. Właścicielka kliniki Dobosz Clinic i firmy Wonder Body. Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej. Dyplomowany kosmetolog, szkoleniowiec i wykładowca. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i anti - aging z użyciem aparatury Hi- Tech. Wieloletni praktyk i ekspert w zabiegach modelowania ciała innowacyjnymi metodami.

null

Barbara Dobosz

CEO I MEDICAL ADVISOR

Będąc managerem i inżynierem z wykształcenia w swojej pracy wykorzystuję ciekawość do technologii fascynując się jej działaniem. Czerpię satysfakcję z pozytywnego ich wpływu i budujących opinii. Z przyjemnością dzielę się wiedzą i entuzjazmem aby wykorzystać potencjał innowacji w praktyczny sposób.
Właściciel firmy Wonder Body i ekspert dbający o dostarczanie wartościowych oraz skutecznych systemów zabiegowych. Perfekcjonista na pierwszym miejscu stawia na jakość i efektywność wdrożonych urządzeń oraz najlepszych procedur zabiegowych. Zawsze dbający o interes drugiego człowieka i dostarczanie korzystnych rozwiązań.

null

Grzegorz Dobosz

JAK PRACUJEMY

SPOTKAJMY SIĘ OSOBIŚCIE

Angażujemy się osobiście w bezpośrednią współpracę przekazując wiedzę, doświadczenie i pozytywną energię. Jesteśmy otwarci na ludzi, nowe pomysły, innowacyjne technologie i trendy. Z ciekawością poznajemy i testujemy nowości obserwując wpływ na zdrowie i urodę. Lubimy wiedzieć co jest skuteczne w praktyce oraz odkrywać jak działa. Uczestniczymy w konferencjach, szkoleniach i targach na całym świecie aby być na bieżąco i poznawać nowe możliwości.

MARKA WONDER BODY® PRAWDZIWY PARTNER

TECHNOLOGICZNA INNOWACJA Made in Spain, OBECNIE W 30 KRAJACH ŚWIATA, TRADYCJA OD 1999 ROKU, EKSPERCI W ROZWOJU CIAŁA, DOŚWIADCZENIE ZE SPORTU, PRODUKCJA 100% made in Spain,
JAKOŚĆ KLASY PREMIUM

Projektujemy i tworzymy urządzenia dla medycyny estetycznej przekazując nasze doświadczenie i efekt tego co nieustannie robimy od 1999 roku. Dla Ciebie rozwijamy innowacyjne technologie, które są wynikiem badań inżynierów, programistów, trenerów, lekarzy. Teraz sprawdzają się u profesjonalistów na całym świecie. Wszystkie elementy WONDER® produkowane są w Hiszpanii dlatego poczujesz się pewnie bo, dzielimy się tym, co mamy dobre i sprawdzone.

WARTOŚCI WE WSPÓŁPRACY

Z naszymi wartościami angażujemy się w szerszą współpracę dbając o Twój interes. Nasze wszystkie działania skierowane są na potrzeby Twoich klientów. Sukces osiągamy gdy Ty widzisz go u swoich klientów. Z zaangażowaniem wspieramy Ciebie wykorzystując całą naszą wiedzę i technologię.

KODEKS ETYCZNY

Postępujemy zgodnie z osobistymi zasadami etyki jakie są nam bliskie. Czujemy się dobrze współpracując na jasnych i uczciwych zasadach tworząc przejrzysty partnerski układ. Kodeks Etyczny powstałby wartości w nim wskazane pomagały nam w realizacji zachowań i w rozwiązywaniu wątpliwości oraz dawały odpowiedzi na pytania, jakie mogą mieć współpracownicy i Klienci.

Uczciwość osobista i biznesowa
Uczciwość osobista i biznesowa

Bierzemy odpowiedzialność za swoje działania, decyzje i słowa. Jesteśmy odpowiedzialni za podjęte zobowiązania współpracy i służymy wsparciem naszym Klientom.

Kultura osobista i szacunek
Kultura osobista i szacunek

Firma nasza jest wspólnym dobrem, o które dbamy szanując Klientów i współpracowników oraz inne osoby. Postępujemy zawsze zgodnie z najwyższymi standardami zachowań i kultury osobistej.

Profesjonalizm i niezawodność
Profesjonalizm i niezawodność

Wykonujemy swoje działania z zachowaniem najwyższej staranności. Wykorzystujemy w najlepszy sposób posiadaną wiedzę i umiejętności.

Etyczne działania
Etyczne działania

Wszelkie działania prowadzimy w sposób transparentny, zachowując poufność i ochronę informacji niejawnych. Produkty i usługi oferowane są na podstawie przejrzystych zasad współpracy.

Intencje i celowość
Intencje i celowość

Nadrzędnym celem naszej działalności zgodnie z misją jest dostarczenie wraz z technologią do zabiegów i wiedzy jak wykorzystać potencjał przynosząc korzyści Klientowi odpowiadające jego potrzebom.

Działalność zgodna z prawem
Działalność zgodna z prawem

Sprzedajemy produkty i realizujemy usługi w oparciu o obowiązujące przepisy prawa oraz normy i standardy jakości.