Unieś pośladki

WONDER® ///  najmocniejszy lifting pośladków na świecie
Wonder® to najmocniejszy system rozbudowy mięśni na świecie. Wzmacniając mięśnie pośladków uzyskasz znaczny efekt ich uniesienia i napięcia.

Jędrne i wydatne pośladki można uzyskać stosując w system Wonder® w krótkich sesjach. Zaawansowany inteligentny program Hypertrophy przygotowany specjalnie do rozbudowy mięśni wykona całą ciężką pracę za Ciebie.

Mięśnie pośladków będą stymulowane przez dwie metody stymulacji w technologi HIEMS wywołując całą pracę mięśni bez wkładania wysiłku w ćwiczenia.

 

WONDER® ///  sposób na piękne pośladki

Praca mięśni wywołana przez emisję energii elektromagnetycznej Wonder® sterowana za pomocą inteligentnego oprogramowania i dopasowana indywidualnie zwiększając obciążenie wraz z przyrostem siły i rozbudowy mięśni.

Do dyspozycji są zalecane parametry i programy ćwiczeń mięśni dedykowane dla planowanego ich rozwoju.

 

Muscle Hypertrophy – inteligentny program wzmacniania mięśni

Wprowadza krótkie impulsy energii bez ryzykownych lub gwałtownych ruchów związanych z konwencjonalnym treningiem siłowym. Powoduje zwiększenie czystej siły mięśni i odporności na zmęczenie, budując wolnokurczliwe włókna mięśniowe.

Muscle Definition – indywidualny program rzeźbienia mięśni

Planowany do kontrolowanego rozwoju mięśni i ogólnego rzeźbienia sylwetki. Wskazany specjalnie do spalania tłuszczu, zwiększenia przepływu krwi, rozgrzania tkanki mięśniowej i przyspieszenia wszystkich niezbędnych reakcji w celu uzyskania najbardziej skutecznego skurczu mięśni. Polecany dla osób, które planują spalić tkankę tłuszczową oraz dla osób, które chcą jednocześnie rozwinąć mięśnie. Balansuje wskaźnik masy ciała (BMI) i znacznie zwiększa metabolizm ciała.

WONDER® ///  teraz lifting pośladków jest prosty!