Efekty zabiegów

Zbuduj swoje mięśnie i poczuj różnicę jak się wzmacniasz. Efekty przyjdą łatwiej bo WONDER® będzie ćwiczyć za Ciebie.

Szybsze efekty
Jedna sesja zabiegowa z WONDER® zajmuje 25 minut i nie ma przestojów. Wystarczą dwa zabiegi tygodniowo, aby uzyskać idealne rezultaty dla większości osób. Utrata obwodu, rozbudowa tkanki mięśniowej, wzrost siły i poprawa wyglądu skóry będą trwałe, mierzalne i widoczne w ciągu około sześciu tygodni w zależności od stanu fizycznego na początku i zachowań żywieniowych.

Większa wydajność
Efektywny rozwój mięśni i ich rzeźbienie jest teraz możliwe do osiągnięcia dla każdego i dużo szybszym sposobem. WONDER® sprawia, że mięśnie szybko rosną i ale rozwijają się naturalnie. Intensywnie działanie 36 000 skurczów mięśni w ciągu 25 minut, aktywuje mięśnie w wyjątkowy sposób. Procedura także wspomaga efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w obszarze zabiegowym.

Dla wszystkich
Zabieg modelujący sylwetkę za pomocą WONDER® jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów budowy ciała. Wyjątkowa skuteczność notowana jest zarówno przy odchudzaniu jak i zwiększeniu masy mięśniowej, poprawie wydajności i sile mięśni, poprawie ruchów i wyeliminowaniu bólu. Zaledwie 25 minut może odmienić życie osiągając znacznie więcej bez wysiłku

Jeśli myślisz o perfekcyjnym ciele to możesz osiągnąć bez siłowni w rekordowym czasie !