Dla kogo WONDER®

Dla aktywnych fizycznie chcących wzmocnić ważne mięśnie

Chcesz poprawić swoją formę i wzmocnić ważne partie mięśni? Będzie to doskonałe uzupełnienie dotychczasowej aktywności z naciskiem na ważne dla ciebie partie które wiesz jak trudno rozbudować. Teraz łatwiej osiągniesz dużo więcej niż kiedykolwiek.

Dla rozpoczynających aktywność fizyczną szybko osiągając efekty

Teraz czas na dobrą formę i twoje ciało. Zadbamy abyś szybko i bezpiecznie uzyskał sprawność o jakiej myślisz. Indywidualny program rozwoju wzmocni twoje mięśnie i jednocześnie spali zbędną tkankę tłuszczową. Osiągniesz więcej bez ciężkich ćwiczeń i wielu godzin wysiłków.

WONDER® ///  mniej wysiłku więcej mięśni

 

Po kontuzjach dla szybszej rekonwalescencji i bez ryzyka

Powrót do formy jest zawsze priorytetem. Szybciej osiągniesz pełną sprawność bo WONDER® znacznie skróci czas rekonwalescencji. Nie musisz już czekać na pełną sprawność tak długo. Bez obciążeń dla stawów możesz znacznie wcześniej wzmacniać osłabione mięśnie. Bez poruszania się zadbasz o pozostałe mięśnie bez przerwy na utratę ich formy.

Dla sportowców wzmacniając mięśnie mocniej niż dotychczas

Wiesz jak wyjątkowa forma jest bardzo ważna. Rozwój mięśni to zawsze wyzwanie i przyjemność zarazem. Dążąc do perfekcji zbudujesz mięśnie w imponujący sposób. Z przyjemnością i zdecydowanie wzmocnisz istotne partie ciała o które trudno szybciej zadbać niż z WONDER®.

Zbuduj mięśnie z bez wysiłku w rekordowym czasie

Możesz zmienić swoje ciało bez wielu ćwiczeń i wysiłku. System WONDER® będzie ćwiczyć za Ciebie stymulując pracę mięśni. Jeden krótki 25 min trening zapewni mocną dawkę ćwiczeń zastępując wiele godzin na siłowni. Osiągniesz więcej niż mogłeś wcześniej bez długich wysiłków. Inteligentny program dobrany indywidualnie do oczekiwań wykona pracę twoich mięśni.

WONDER® ///  dla wyjątkowych – osiągniesz więcej