Zbuduj mięśnie

Najmocniejszy stymulator mięśni na świecie WONDER®

WONDER® spowoduje intensywny wzrost mięśni i spalanie tłuszczu na brzuchu, pośladkach, plecach i nogach jednocześnie w tej samej sesji. Mięśnie będą stymulowane przez dwie metody skupionych impulsów elektromagnetycznych i selektywnej elektrostymulacji MYO połączonej w technologii HIEMS wywołując całą pracę mięśni bez wkładania wysiłku w ćwiczenia.

 

System WONDER® będzie ćwiczyć za Ciebie!

Od teraz budowa mięśni nie wymaga tylu ćwiczeń i wizyt na siłowni. Więcej ćwiczeń w tym czasie nie wykonasz na pewno nigdzie! Podczas jednej sesji twoje mięśnie wykonają 36 000 skurczy bez wysiłku fizycznego.

 

WONDER® ///  najlepszy sposób na wzmocnienie mięśni

Praca mięśni wywołana przez emisję energii elektromagnetycznej WONDER sterowana za pomocą inteligentnego oprogramowania i dopasowana indywidualnie zwiększając obciążenie wraz z przyrostem siły i rozbudowy mięśni.

 

WONDER® inteligentne oprogramowanie

Do dyspozycji są zalecane parametry i programy ćwiczeń mięśni dedykowane dla planowanego ich rozwoju. Zabieg jest przeprowadzany w technologii bezkontaktowej i sterowany automatycznie przy wsparciu operatora dla dopasowania intensywności aktywacji mięśni.

Muscle Hypertrophy – inteligentny program wzmacniania mięśni

Wprowadza krótkie impulsy energii bez ryzykownych lub gwałtownych ruchów związanych z konwencjonalnym treningiem siłowym. Powoduje zwiększenie czystej siły mięśni i odporności na zmęczenie, budując wolnokurczliwe włókna mięśniowe.

Muscle Definition – indywidualny program rzeźbienia mięśni

Planowany do kontrolowanego rozwoju mięśni i ogólnego rzeźbienia sylwetki. Wskazany specjalnie do spalania tłuszczu, zwiększenia przepływu krwi, rozgrzania tkanki mięśniowej i przyspieszenia wszystkich niezbędnych reakcji w celu uzyskania najbardziej skutecznego skurczu mięśni. Polecany dla osób, które planują spalić tkankę tłuszczową oraz dla osób, które chcą jednocześnie rozwinąć mięśnie. Balansuje wskaźnik masy ciała (BMI) i znacznie zwiększa metabolizm ciała.

WONDER® ///  szybko buduje silne mięśnie!